Zapraszam na stronkę gdzie znajdiecie więcej filmów niż mam tu w blogu.
www.manchesterunitedkingsfilmiki.24f.pl
jest to strona mojego autorstwa. Właźcie. ;-)
sobota, 26 stycznia 2008
czwartek, 24 stycznia 2008
Bardsley przeszedł do Sunderlandu!
Philip Bardsley (dotychczas najbardziej prawdopodobny kandydant na zastępowanie w defensywie Gary'ego Nevill'a) podpisał trzy i pół letni kontrakt z Sunderlandem. Roy Keane dał za niego około 2 mln funtów. Teraz Alex Ferguson będzie musiał zmienić taktykę defensywną bez Bardsleya ( i Nevlill'a).
Więcej przeczytasz na http://www.manusite.pl/ lub jeżeli nie chce Ci się szukać kliknij w link:
http://www.manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=10220 .
Więcej przeczytasz na http://www.manusite.pl/ lub jeżeli nie chce Ci się szukać kliknij w link:
http://www.manusite.pl/index.php?co=aktualnosci&id=10220 .
Blog informacyjny jak co.
Przypominam że jest to blog informacyjny a nie literacki, czy jakiś pamiętnikowy czy żaden inny. Blog informacyjny (oczywiście nie będę pisać o politykach bo o nich wg. mnie państwo się nasłuchało dość tylko) o Manchesterze United. Raczej żadnego zaskoczenia tu chyba nie ma. Ale po to stworzyłem ten blog. :-)
środa, 23 stycznia 2008
Bardzo prosiłbym o pomoc w tworzeniu bloga.
Proszę o pomoc w tworzeniu tego bloga. Jak ktoś chce razem ze mną pisać tego bloga to możecie się skontaktować ze mną przez nr gadu gadu nr. 3840514. Podajcie równierz swój adres e-mail bo bez niego niestety się nie da pisać tego bloga. Najlepiej żeby e-mail był z google czyli np.
uzytkownik@gmail.com . (w miejsce użytkownika swój nick lub swoją nazwę). Bardzo proszę o pomoc a może wkrótce ten blog stanie się jednym z najbardziej znanych polskich blogów o manchesterze united? Jak tylko ktoś ma chęć i czas wolny to zapraszam. Narka.
uzytkownik@gmail.com . (w miejsce użytkownika swój nick lub swoją nazwę). Bardzo proszę o pomoc a może wkrótce ten blog stanie się jednym z najbardziej znanych polskich blogów o manchesterze united? Jak tylko ktoś ma chęć i czas wolny to zapraszam. Narka.
wtorek, 22 stycznia 2008
Proszę o pomoc...

Siema. Mam prośbę. Bardzo proszę te osoby które chciałyby zostawić na moim blogu komentarze to podawajcie swój nick czy swoje imię ponieważ jak jakiś znajomy do mnie pisze "Cześć Adrian fajny blog" a nie mam jego imienia albo chociaż nicku nie umię określić kim jest a przydałoby się to. No tyle jeśli o to chodzi. To jest moja prośba. Narka. ;-)
Pomoc w tworzeniu mojego bloga...
Jeśli chodzi o to że poszukuję osób które mogą pisać razem ze mną tego
bloga to skontaktować ze mną można się poprzez nr komunikatora
internetowego: Gadu Gadu nr 3840514. Jeśli tylko ktoś ma chęć i wolny
czas to zapraszam. :-)
bloga to skontaktować ze mną można się poprzez nr komunikatora
internetowego: Gadu Gadu nr 3840514. Jeśli tylko ktoś ma chęć i wolny
czas to zapraszam. :-)
Przyłączcie się do mnie i twórzcie tego bloga! :-)
Poszukuję osób które mają czas i mogą się przyłączyć w życie tego bloga. ZAPRASZAM! MOŻECIE BYĆ AUTORAMI RAZEM ZE MNA I PISAĆ TEGO BLOGA RAZEM ZE MNA! PROŚBY MOŻNA DODAWAĆ W KOMENTARZACH! JEDYNE CO TO PODAJCIE NR GADU GADU ŻEBY MOŻNA SIĘ BYŁO SKONTAKTOWAĆ! ZAPRASZAM!!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)




