niedziela, 2 marca 2008

Nie mogę tak często pisać...


Z przykrością informuję, że mój blog nie będzie już tak często pisany, ponieważ doszły inne obowiązki do mojego życia i po prostu nie mam czasu. Bardzo proszę o jakąś pomoc, jeśli tylko lubicie MU to bardzo proszę

Szczegóły:
Poszukuję Newsmanów, lub Adminów, każdy kto się zgłosi zostanie natychmiastowo adminem, lub newsmanem w zależności od umiejętności. Zapewniam, że nie ma wielkiej kolejki a więc zgłoście się kibice MU już teraz! Dzięki wam ten blog może stać się jeszcze lepszym blogiem, kto wie czy nie najlepszym o MU. Tylko trzeba znać się na tym klubie i po prostu chcieć. Bez was wątpie czy blog jeszcze się jakoś utrzyma, i czy nie będzie trzeba go zamknąć w ciągu najbliższych paru miesięcy...
:-(

Można się ze mną skontaktować najszybciej przez komunikator gadu-gadu nr: 3840514
Lub też przez jeden z e-mail'i (nie sprawdzam tak często e-mail'i a więc lepiej przez gg)
hadaszyszek@vp.pl                    hadaszyszek@gmail.com

(nie znam kodu html a więc jeżeli ktoś by się zgłosił kto by znał kod html niewątpliwie bardzo, ale to bardzo by mi pomógł... ale znajomość html nie jest konieczna)

sobota, 1 marca 2008

Fergie : Fenomenalny Ronaldo...


Sir Alex Ferguson pochwalił Cristiano Ronaldo, określając jego bramkowy wynik mianem "fenomenalnego" osiągnięcia. 23-letni Ronaldo od początku sezonu pozostaje w wysokiej formie, prezentując dobrą i skuteczną grę w każdych rozgrywkach.

Ronaldo poprawił już świetny wynik z ubiegłego sezonu, w którym zdobył 23 bramki. Udowodnił w ten sposób, że nadal się rozwija a jego możliwości ogromne. Bramki strzelone w meczu przeciwko United były jego 28. i 29. strzeloną w tym sezonie.

Już jutro Cristiano zmierzy się z defensorami Fulham na Craven Cottage. Skrzydłowy United zapewne mile wspomina ostatni mecz rozgrywany na tym stadionie - zdobył wtedy zwycięską bramkę w końcówce meczu.

"Cristiano występował już w roli napastnika, zdobywając 4 gole w dwóch meczach. Jego bramkowy dorobek jest fenomenalny" - powiedział Fergie.

"Ostatni mecz na Craven Cottage był niesamowity w jego wykonaniu. Jego bramka odmieniła losy spotkania"

"Czerwone Diabły" wygrały ten mecz 2-1. Bramka strzelona przez Ronaldo miała niewątpliwie duży wpływ na rywalizację pomiędzy United a Chelsea.

"Zwycięstwo przyszło w końcówce spotkania. To były cenne punkty jak i bardzo ważne zwycięstwo"

Mimo, że Fulham lokuje się w strefie spadkowej Sir Alex jest przekonany, że zespół Roya Hodgsona nie podda się bez walki.

"Nie jest łatwo rozgrywać takie spotkania będąc w sytuacji Fulham. Oczekujemy, że zawodnicy Fulham zrobią co w ich moce aby po jutrzejszym spotkaniu mieć choćby 1. punkt więcej w ligowej tabeli"

Gary Neville, Mikael Silvestre i Ben Foster powracają do gry ,ale ich występ nie jest jeszcze możliwy.

Neville rozegrał 60 minut w ostatnim meczu rezerw, a Silvestre już w przyszłym tygodniu rozpocznie treningi z pierwszą drużyną.

Obaj powinni być zdolni do gry pod koniec marca. Ben Foster prawdopodobnie wystąpi w przyszłym tygodniu w meczu rezerw.

Rekordowa propozycja Realu!


Mistrz Hiszpanii, Real Madryt zaproponował dla obecnego piłkarza Manchesteru United, Cristiano Ronaldo rekordową sumę zarobków rocznych, w wysokości 8.75 milionów funtów !

Serwis DiarioSports, piszę iż Ramon Calderon, prezes "Królewskich", jest gotowy wyłożyć na Portugalczyka każe pieniądze, nawet tak bajeczne kwoty jak przekraczające 8 milionów rocznie!

Ronaldo miałby zarabiać na "czysto" 4 mioliony funtów, a do tego za podpisanie pięcio-letniej umowy dodatkowe 4.75 miliona brytyjskiej waluty.

Już jakiś czas "plotkowało się" że Real jest gotowy wyłożyć każdą sumę na Portugalczyka, a Ramon Calderon widać podtrzymuje te spekulacje.

czwartek, 28 lutego 2008

Vidic : Inwestujemy w młodzież...


Obrońca Manchesteru United Nemanja Vidić uważa, że przyszłość Czerwonych Diabłów wiąże się z młodymi zawodnikami.

Serbski zawodnik za najlepszy przykład bierze dobrze zapowiadającego się zawodnika- Danny’ego Welbecka, który do końca obecnego sezonu będzie trenował z pierwszym składem.

„Jeśli przychodzi do nas nowy zawodnik, to my staramy się, zrobić tak, żeby on czuł się częścią zespołu. Oni trenują bardzo mocno, każdy chce się rozwijać i naśladować wielkie gwiazdy takie jak: Ryan Giggs, Paul Scholes, czy Gary Neville”. – mówi Serb

„Jak widzę ich zapał do pracy, to zaczynam ciężko pracować, bo chcę im dorównać. Myślę, że przyszłość młodych graczy jest tu na Old Trafford.” – zakończył filar United.

Park : Wyprzedzimy Arsenal!


Manchester United wygrywając z Newcastle United 5:1 ma nadal przewagę bramkową nad Arsenalem, lecz Park uważa, że to nie będzie potrzebne na koniec sezonu.

"Po wygranej z Newcastle mamy tylko trzy punkty straty do Arsenalu. Chcemy jak najszybciej wspiąć się na pozycję lidera" - powiedział Park dla MUTV.

"Spokojnie przecież mamy jeszcze spotkanie z Arsenalem na Old Trafford w kwietniu, więc możemy zdobyć kolejne trzy punkty."

"Te rozgrywki są bardzo wyrównane, więc możemy mieć na koniec tyle samo punktów co Kanonierzy. Spotkanie z Newcastle naprawdę nam pomogło, jednak nie chcę do tego wracać."

"Nie możemy zapomnieć o spotkaniu z Chelsea. Ten mecz będzie bardzo ciężki, ale teraz jesteśmy pewni siebie i skupiamy się na kolejnych zwycięstwach" - zakończył.

Rio przygotowany do rozmów.


Zarząd klubu zamierza rozpocząć po zakończeniu sezonu negocjacje w sprawie nowego kontraktu Rio Ferdinanda.

Obecna umowa środkowego obrońcy United i reprezentacji Anglii obejmuje sezon 2008/09. Jednak zgodnie z wytycznymi rodziny Glazerów ,negocjacje rozpoczną się 12 miesięcy przed końcem obecnego kontraktu zawodnika.

Fergusonowi bardzo zależy na przedłużeniu kontraktu z Ferdinandem ,który razem z Nemanją Vidic'em tworzy jeden z najlepszych duetów defensywnych Europy.

Ferdinand złożył podpis pod obecną umową w 2005r. - po kilku miesiącach negocjacji.

Przed przejęciem klubu przez rodzinę Glazerów kwestia negocjacji kontraktowych wyglądał inaczej. Rozmowy zaczynały się 2 lata przed końcem umowy.

Foster odejdzie?


Tomasz Kuszczak będzie mógł spać spokojnie. Ben Foster, bramkarz Manchesteru United powiedział, że jest gotowy na wypożyczenie do innego klubu. Jak wiemy 24-letni zawodnik przez ostatnie kilka miesięcy leczył kontuzjowane kolano i dlatego nie mógł bronić.

Teraz kiedy wrócił już do gry dalej jest tylko trzecim bramkarzem na Old Trafford, ponieważ Edwin Van der Sar i Tomasz Kuszczak są w pełni formy i nie mieli przerwy w grze.

Na razie nie wiadomo czy Foster zostanie wypożyczony, ale jeśli tak, to jedynie do zespołu z niższej ligi, bo tam jest jeszcze otwarte okienko transferowe.