piątek, 14 marca 2008

Capello : Wierzę w nich


Fabio Capello wierzy, że Roma jest w stanie zagrać bardzo dobre spotkanie z Manchesterem United.

Capello spędził piękne lata na Stadio Olimpico zdobywając w 2001 roku Scudetto. Włoch był zszokowany zeszłorocznym dwumeczowym wynikiem między United a Romą.

"Wierzę, że Roma może liczyć się w walce o końcowy sukces, mimo, że w ćwierćfinałach są 4 angielskie drużyny. Preferują piękny styl, który zabija przeciwnika" - mówi Capello.

Włoch twierdzi, że w zeszłym sezonie Roma po "laniu" na OT jest bardziej doświadczonym zespołem mówiąc, że "porażka na Old Trafford z ubiegłego sezonu pozwoliła na osiąganie lepszych rezultatów w tym roku".

Capello na każdym kroku podkreśla siłę Rzymian: "Dzięki ich niepowtarzalnemu stylowi są w stanie pokonać każdego".

Jednak Arrigo Sacchi nie podjął się analizowania losowania. Poproszony o wypowiedź doskonale się z niej "wykręcił".

"Roma jest jednym z lepszych zespołow w 1/4 finału. Zeszłoroczna porażka z United zmobilizowała zarówno nas, jak i Diabły. Nas do zmazania plamy - United do powtórzenia rezultatu".

Nowy styl


Witam, jak wam się podoba nowy styl bloga? Gorszy czy lepszy od poprzedniego? Proszę się wypowiadać na ten temat w komentarzach. Mi osobiscie sie to nawet podoba a jakie jest wasze zdanie?

poniedziałek, 10 marca 2008

Kusczak zawodzi - i koniec marzeń o FA Cup.


W ostatnim meczu Manchester United niestety przegrał z o wiele słabszym od siebie Portsmouth. A dlaczego? Przez POLAKA! Już tłumaczę :

Mecz rozpoczął się pod dyktando ManU, ale Portsmouth też nie przestawało od czasu do czasu atakować. Niestety Manchester mimo wielu 100% okazji nie wykorzystał ani jednej. W końcu napastnicy Portsmouth wymknęli się obrońcą Manchesteru którzy popełniali błędy w tej akcji. Kuszczak sam na sam, rzucił się na piłkę, ale zachaczył napastnika Portsmouth a ten czując rękę Kuszczaka na swojej nodze wiedział co należało zrobić w polu karnym i się przewrócił (powtórka wyjaśnia tą sytuacje, i nawet ja utrzymałbym się na nogach po takim draśnięciu Kuszczaka). Arbiter wskazał na rzut karny dla Portsmouth. I WYRZUCIŁ KUSZCZAKA Z BOISKA! Kuszczak dostał czerwoną kartkę i musiał zejść z boiska. Sir Alex Ferguson na jeszcze większe nieszczęście wykorzystał już w tym momencie wszystkie zmiany i Kuszczaka na bramce musiał zastąpić SAM RIO FERDINAND! Oczywiście Rio przy swoich zdolnościach obrońcy i pechu niewątpliwie został bardzo łatwo pokonany z rzutu karnego. I 1-0 dla Portsmouth. A więc potrójnej korony niestety nie będzie. Ale to nie koniec sezonu. Trzymamy kciuki za United!

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE!!!!!!!!

Przerwa minęła... chyba...


Wracam do pisania bloga, ale nie obiecuje jego pisania go tak często. Postaram się to robić. Jeśli podoba wam się ten blog bardzo proszę pomóżcie bo sam już nie wydole! W poprzednim poście podałem szczegóły. Jeśli ktoś się zgłosi natychmiast zostanie adminem.

niedziela, 2 marca 2008

Nie mogę tak często pisać...


Z przykrością informuję, że mój blog nie będzie już tak często pisany, ponieważ doszły inne obowiązki do mojego życia i po prostu nie mam czasu. Bardzo proszę o jakąś pomoc, jeśli tylko lubicie MU to bardzo proszę

Szczegóły:
Poszukuję Newsmanów, lub Adminów, każdy kto się zgłosi zostanie natychmiastowo adminem, lub newsmanem w zależności od umiejętności. Zapewniam, że nie ma wielkiej kolejki a więc zgłoście się kibice MU już teraz! Dzięki wam ten blog może stać się jeszcze lepszym blogiem, kto wie czy nie najlepszym o MU. Tylko trzeba znać się na tym klubie i po prostu chcieć. Bez was wątpie czy blog jeszcze się jakoś utrzyma, i czy nie będzie trzeba go zamknąć w ciągu najbliższych paru miesięcy...
:-(

Można się ze mną skontaktować najszybciej przez komunikator gadu-gadu nr: 3840514
Lub też przez jeden z e-mail'i (nie sprawdzam tak często e-mail'i a więc lepiej przez gg)
hadaszyszek@vp.pl                    hadaszyszek@gmail.com

(nie znam kodu html a więc jeżeli ktoś by się zgłosił kto by znał kod html niewątpliwie bardzo, ale to bardzo by mi pomógł... ale znajomość html nie jest konieczna)

sobota, 1 marca 2008

Fergie : Fenomenalny Ronaldo...


Sir Alex Ferguson pochwalił Cristiano Ronaldo, określając jego bramkowy wynik mianem "fenomenalnego" osiągnięcia. 23-letni Ronaldo od początku sezonu pozostaje w wysokiej formie, prezentując dobrą i skuteczną grę w każdych rozgrywkach.

Ronaldo poprawił już świetny wynik z ubiegłego sezonu, w którym zdobył 23 bramki. Udowodnił w ten sposób, że nadal się rozwija a jego możliwości ogromne. Bramki strzelone w meczu przeciwko United były jego 28. i 29. strzeloną w tym sezonie.

Już jutro Cristiano zmierzy się z defensorami Fulham na Craven Cottage. Skrzydłowy United zapewne mile wspomina ostatni mecz rozgrywany na tym stadionie - zdobył wtedy zwycięską bramkę w końcówce meczu.

"Cristiano występował już w roli napastnika, zdobywając 4 gole w dwóch meczach. Jego bramkowy dorobek jest fenomenalny" - powiedział Fergie.

"Ostatni mecz na Craven Cottage był niesamowity w jego wykonaniu. Jego bramka odmieniła losy spotkania"

"Czerwone Diabły" wygrały ten mecz 2-1. Bramka strzelona przez Ronaldo miała niewątpliwie duży wpływ na rywalizację pomiędzy United a Chelsea.

"Zwycięstwo przyszło w końcówce spotkania. To były cenne punkty jak i bardzo ważne zwycięstwo"

Mimo, że Fulham lokuje się w strefie spadkowej Sir Alex jest przekonany, że zespół Roya Hodgsona nie podda się bez walki.

"Nie jest łatwo rozgrywać takie spotkania będąc w sytuacji Fulham. Oczekujemy, że zawodnicy Fulham zrobią co w ich moce aby po jutrzejszym spotkaniu mieć choćby 1. punkt więcej w ligowej tabeli"

Gary Neville, Mikael Silvestre i Ben Foster powracają do gry ,ale ich występ nie jest jeszcze możliwy.

Neville rozegrał 60 minut w ostatnim meczu rezerw, a Silvestre już w przyszłym tygodniu rozpocznie treningi z pierwszą drużyną.

Obaj powinni być zdolni do gry pod koniec marca. Ben Foster prawdopodobnie wystąpi w przyszłym tygodniu w meczu rezerw.

Rekordowa propozycja Realu!


Mistrz Hiszpanii, Real Madryt zaproponował dla obecnego piłkarza Manchesteru United, Cristiano Ronaldo rekordową sumę zarobków rocznych, w wysokości 8.75 milionów funtów !

Serwis DiarioSports, piszę iż Ramon Calderon, prezes "Królewskich", jest gotowy wyłożyć na Portugalczyka każe pieniądze, nawet tak bajeczne kwoty jak przekraczające 8 milionów rocznie!

Ronaldo miałby zarabiać na "czysto" 4 mioliony funtów, a do tego za podpisanie pięcio-letniej umowy dodatkowe 4.75 miliona brytyjskiej waluty.

Już jakiś czas "plotkowało się" że Real jest gotowy wyłożyć każdą sumę na Portugalczyka, a Ramon Calderon widać podtrzymuje te spekulacje.