sobota, 22 marca 2008

ZAPRASZAM NA NOWE FORUM!

ZAPRASZAM NA NOWO OTWARTE FORUM! www.arenapilkarska.fora.pl !!! NAJSZYBSZE FORUM O PIŁCE NOŻNEJ! Treba dać forum się rozwinąć i mam nadzieję że nam w tym pomozecie! Forum jest NOWO OTWARTE a więc bardzo dużo osób ma szanse na bycie adminem lub modem! SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!

sobota, 15 marca 2008

Wygrana!


Dzisiaj na Pride Park Stadium rozegrał się mecz w którym czerwone diabły pokonały 1-0 Derby Country. Pewnie każdy kibic spyta : tylko? Otóż niestety tak... :/

Niestety, bo niestety, jesteśmy liderem (przynajmniej na jakiś czas, na pare godzin) ale zagraliśmy dzisiaj słabiutko. Otóż czerwone diabły już dawno zapomniały jak to jest grać piękną angielsko-hiszpańską piłkę nożną... Derby dzisiaj bardzo nas przycisnęło i gdyby nie interwencje w tym meczu bardzo dobrze sprawującego się Fostera byłoby już po pierwszej połowie co najmniej 2-0 dla Derby. United oczywiście też miało swoje okazje. Ale po pierwszej połowie piłkarze zeszli z murawy na Pride Park z wynikiem bezbramkowym.

Druga połowa już była lepsza w wykonaniu United. W końcu United przełamując się zdobyło gola. W 72 minucie spotkania Rooney wspaniale podał do Ronaldo który został sam przed bramką i zdobył gola na 1-0. Piłkarze zeszli z murawy. Lecz kibice oczekiwali gradu bramek w tym spotkaniu, lecz Ronaldo dał im tylko jedną. Ale to i tak dobrze!

Przed meczem...


Serdecznie zapraszam na mecz 30 kolejki premiership!
ManU - Derby

Źródłą info

Relacja LIVE
Relacja SMS LIVE

piątek, 14 marca 2008

Champions League : 1/4


Rywalem Manchesteru United w ćwierćfinale Ligi Mistrzów będzie AS Roma. To nie będzie najciekawsze spotkanie w tej fazie, również w 1/4 finału Arsenal Londyn zagra z Liverpoolem..

Ekipa sir Alexa Fergusona spotkała się już w tym sezonie z Romą, do spotkania doszło w fazie grupowej, gdzie pierw Manchester pokonał Romę skromnie na własnym stadionie 1:0, a drugie spotkanie na wyjeździe zremisował 1:1.

Ekipa z Rzymu będzie miała o co grać, ponieważ jak każdy wie rok temu Manchester na własnym terenie rozgromił podopiecznych Spalettiego, aż 7:1.

Oto wszystkie pary ćwierćfinałowe:
Arsenal - Liverpool
Roma - Man United
Schalke 04 - Barcelona
Fenerbache - Chelsea

Wyniki losowania par półfinałowych LM:
Arsenal/Liverpool - Fenerbache/Chelsea
Schalke 04/Barcelona - Roma/United

Capello : Wierzę w nich


Fabio Capello wierzy, że Roma jest w stanie zagrać bardzo dobre spotkanie z Manchesterem United.

Capello spędził piękne lata na Stadio Olimpico zdobywając w 2001 roku Scudetto. Włoch był zszokowany zeszłorocznym dwumeczowym wynikiem między United a Romą.

"Wierzę, że Roma może liczyć się w walce o końcowy sukces, mimo, że w ćwierćfinałach są 4 angielskie drużyny. Preferują piękny styl, który zabija przeciwnika" - mówi Capello.

Włoch twierdzi, że w zeszłym sezonie Roma po "laniu" na OT jest bardziej doświadczonym zespołem mówiąc, że "porażka na Old Trafford z ubiegłego sezonu pozwoliła na osiąganie lepszych rezultatów w tym roku".

Capello na każdym kroku podkreśla siłę Rzymian: "Dzięki ich niepowtarzalnemu stylowi są w stanie pokonać każdego".

Jednak Arrigo Sacchi nie podjął się analizowania losowania. Poproszony o wypowiedź doskonale się z niej "wykręcił".

"Roma jest jednym z lepszych zespołow w 1/4 finału. Zeszłoroczna porażka z United zmobilizowała zarówno nas, jak i Diabły. Nas do zmazania plamy - United do powtórzenia rezultatu".

Nowy styl


Witam, jak wam się podoba nowy styl bloga? Gorszy czy lepszy od poprzedniego? Proszę się wypowiadać na ten temat w komentarzach. Mi osobiscie sie to nawet podoba a jakie jest wasze zdanie?

poniedziałek, 10 marca 2008

Kusczak zawodzi - i koniec marzeń o FA Cup.


W ostatnim meczu Manchester United niestety przegrał z o wiele słabszym od siebie Portsmouth. A dlaczego? Przez POLAKA! Już tłumaczę :

Mecz rozpoczął się pod dyktando ManU, ale Portsmouth też nie przestawało od czasu do czasu atakować. Niestety Manchester mimo wielu 100% okazji nie wykorzystał ani jednej. W końcu napastnicy Portsmouth wymknęli się obrońcą Manchesteru którzy popełniali błędy w tej akcji. Kuszczak sam na sam, rzucił się na piłkę, ale zachaczył napastnika Portsmouth a ten czując rękę Kuszczaka na swojej nodze wiedział co należało zrobić w polu karnym i się przewrócił (powtórka wyjaśnia tą sytuacje, i nawet ja utrzymałbym się na nogach po takim draśnięciu Kuszczaka). Arbiter wskazał na rzut karny dla Portsmouth. I WYRZUCIŁ KUSZCZAKA Z BOISKA! Kuszczak dostał czerwoną kartkę i musiał zejść z boiska. Sir Alex Ferguson na jeszcze większe nieszczęście wykorzystał już w tym momencie wszystkie zmiany i Kuszczaka na bramce musiał zastąpić SAM RIO FERDINAND! Oczywiście Rio przy swoich zdolnościach obrońcy i pechu niewątpliwie został bardzo łatwo pokonany z rzutu karnego. I 1-0 dla Portsmouth. A więc potrójnej korony niestety nie będzie. Ale to nie koniec sezonu. Trzymamy kciuki za United!

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE!!!!!!!!