sobota, 9 lutego 2008

21:40 17 godzin i 45 minut do meczu... :p

Cóż... 21:40. Odliczamy godziny, minuty i sekundy do meczu z City... zostało do meczu ok. 17 godzin i 45 minut... a w sekundach nie jestem w stanie dokładnie podać... :p

Scholes liczy na kibiców City.

Paul Scholes wyraził nadzieję ,że kibice Manchesteru City zachowają się odpowiednio w czasie 'minuty ciszy' ,która będzie częścią obchodów 50. rocznicy katastrofy lotniczej w Monachium. W przeddzień derbów Manchesteru ,pomocnik United - Paul Scholes przestrzegł fanów City ,aby pamiętali ,że w katastrofie zginęła również osoba powiązana z "Citizens".Były bramkarz City - Frank Swift ,który w tym czasie pracował dla "News of the World" był jedną z 23 ofiar tej katastrofy. Dlatego Scholes ma nadzieję ,że żaden kibic Man City nie zakłóci jutrzejszych obchodów."Myślę ,że jedyną rzeczą ,jaką możemy sie martwić jest zachowanie kibiców City" - powiedział Scholes."Oni również stracili kogoś w katastrofie ,dlatego mam nadzieję ,że okażą należyty szacunek""Zawsze znajdzie się ktoś nieodpowiedzialny. Kibice City pokazali to kilkakrotnie w przeszłości. To świadczy źle nie tylko o nich ,ale też o klubie. Oby jutro nic takiego nie miało miejsca" - zakończył rudowłosy pomocnik United.

Tevez chce rewanżu!

Tevez chce rewanżu !
Dodane : 09-02-2008, godz. 14:00. Źródło : TEAMtalk.comNapastnik Manchesteru United, Carlos Tevez powiedział, że w jutrzejszym spotkaniu chce zemścić się za porażkę w pierwszej części sezonu z Man City. Tevez dodał również, że Man Utd nie może tracić punktów oraz, że jutrzejsze spotkanie należy wygrać."Jestem podekscytowany najbliższymi derbami. Po porażce na początku sezonu chcemy się zemścić i wygrać to spotkanie" - powiedział Carlitos dla 'Daily Star'."Po ostatnim remisie ze Spurs nie możemy tracić punktów, a szczególnie na Old Trafford, gdzie musimy wszystkie mecze wygrywać.""Obecnie Arsenal jest liderem, ale jestem pewien, że to my nim będziemy po zakończeniu sezonu."

Saha odejdzie?

Według angielskiej prasy, Luis Saha może już niedługo opuścić Old Trafford. Francuz, który był jednym z ojców sukcesów Manchesteru w poprzednim sezonie, zgubił gdzieś formę i coraz rzadziej pojawia się na boisku.Saha boryka się z kontuzjami, które zbyt często wykluczają go z gry, przez co nie jest przydatny dla zespołu.Manchester ma już zmiennika dla kontuzjowanego Francuza. Niedawno do klubu dołączył Manucho, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Panathinaikosie Ateny. "Czerwone Diabły" chcą pozyskać także z Tottenhamu Hotspur Dimitara Berbatova.Sir Alex potwierdził, że będzie szukał dla Sahy jakiegoś innego klubu.


Według mnie to są tylko plotki... ale zobaczymy.

Jutro derby!

Już jutro staną do walki dwa wielkie zespoły... Manchester United i Manchester City... tak dawno oczekiwane derby Anglii. Trwają spekulację i plotki na temat tego meczu. Ale już jutro o godzinie 16:30 będzie oficjalne zamknięcie trwających spekulacji. Bo usiądzie przed telewizorem, internetem, radiem i każdym możliwym źródłem komunikacji każdy kibic Manchesteru (nie ważne jakiego). O 16:25 rozpocznie się transmisja z meczu
Manchester United vs Manchester City na kanale Canal+Sport. Jeśli Manchester United chce powalczyć z Arsenalem o fotel lidera musi wygrać to spotkanie...

Welbeck od pierwszych minut?

Menadżer Manchesteru United, sir Alex Ferguson pryzynał, że najprawdopodobniej od pierwszych minut zagra 17 letni-Danny Welbeck. "Być może Welbeck zagra od pierwszych minut"- powiedział. Myślimy, że ma on temperament.""Cristiano Ronaldo zagra na pomocy. Louis Saha wciąż leczy kontuzję, pomyśleliśmy o Giggsie, ale to Webleck powienien zagrać od początku."Sir Alex ma problem z napastnikami, ponieważ Louis Saha wciąż leczy kontuzję, a Wayne Rooney jest zawieszony za żółte kartki, dlatego być może od pierwszych minut wystąpi Danny Welbeck.

Zabraknie Rooneya i Evry w spotkaniu derbowym.

W niedzielnym spotkaniu pomiędzy Manchesterem City a Manchesterem United zabraknie Wayne Rooney'a i Patrice Evry, którzy pałzują za żółte kartki. Louis Saha leczy kontuzję kolana. Sir Alex będzie miał poważny ból głowy kogo wystawić na atak. W kadrze znalazł się również Welbeck.Gary Neville wciąż ma uraz kostki, więc zastąpi go Wes Brwon, a na lewej obronie Evrę zastąpi być może John O'Shea.


Oto kadra na niedzielny mecz:Van der Sar, Kuszczak, Brown, O'Shea, Simpson, Ferdinand, Vidic, Fletcher, Nani, Park, Scholes, Ronaldo, Anderson, Carrick, Hargreaves, Giggs, Welbeck, Tevez.